SjefGS schreef: ↑vr 22 sep 2023 19:39
Is dit armoe of behelpen? Soms zie je mensen op de camping dit wel denken. Een vouwwagen is een prima alternatief zeker als ik kijk naar bijv holtkamper modellen. Top toch?
Deze mensen hebben vaak geen idee wat de prijzen van vouwwagens zijn. Een Hotkamper Kyte Windforce (hebben we zelf gehad) begint momenteel nieuw bij 28495 Euro (!). En wij maar denken dat caravans duur zijn.
Vouwwagen paste niet bij ons, toch te koud en klam in het najaar in de bergen. Maar zo'n ding is echt super fijn achter de auto, merk je vrijwel niets van. Van afkoppelen tot helemaal klaar duurde 25 minuten, keuken erin van bamboe hout met compressor koelbox. En tot circa windkracht 5 alleen 2 haringen nodig aan elke punt van de luifel..... dankzij een carbon frame.
Weet nog dat we in de dolomieten stonden en achter ons een Duits koppel stond met caravan en voortent. We begonnen gelijk met afbreken.... de dame is haar man halen die halverwege was met de voortent afbreken, toen wij de vouwwagen elektrisch invouwde en daarna gingen aankoppelen

Ze kon niet geloven dat wij na 20 minuten klaar waren en het zware werk door een pomp werd gedaan.
En wat slapen betreft: gewoon een lattenbodem en een zeer goed matras, lag uitstekend. En een bedmaat van 155 x 210 cm.... er zijn tandemassers met kleinere bedden
Zeer fijne vouwwagen, maar.... een vouwwagen paste dus gewoon niet bij ons. Dus weer terug bij de caravan (met nog steeds een klein stukje tentdoek)